Dmuchane gadżety na basen i koce plażowe.

Piątek to chyba idealna pora do tego, aby zaprezentować Wam wreszcie (ach, bo z lekkim opóźnieniem!) dmuchane zabawki do wody, oraz plażowe koce, które podbijają chyba serce każdego, bo mają wyjątkowy kształty i wzór! No i pogoda wreszcie znowu zaczęła nam sprzyjać, bo ostatnie dni nie należały do najprzyjemniejszy.

Moi rodzice rok, w rok rozkładają na swojej działce za miastem basen. Basen ten przeszedł już przez wiele materacy i dmuchanych zabawek. Rok temu nawet przez dmuchane krokodyle, z czego jeden z tych krokodyli przeżył zaledwie 5 minut, po czym wypadł Jasiowi z basenu podczas zabawy, co nie uszło uwadze naszego psa.



Poprzedni krokodyl z kolei skończył swój żywot również przez psa, ale tutaj do akcji wkroczył mój tata, który kompletnie nie myśląc usiadł sobie na owym krokodylu w basenie i zaczął stroić sobie żarty z Vadera, Vader z kolei niewiele myśląc skoczył łapami do basenu i ugryzł krokodyla. Ryk, który wydobył się z gardła Jaśka, kiedy stracił krokodyla był wprost proporcjonalny do ochrzanu jaki tata dostał od mojej mamy, ale tata dobrodusznie obiecał kupić wnukowi drugiego krokodyla.

Finał był taki, że doszliśmy do wniosku, że nie będziemy juz kupować więcej dmuchany zabawek, bo po prostu szkoda pieniędzy i stanęliśmy na jakimś innym zadośćuczynieniu. W tym roku nasz pies jest bardziej ogarnięty, przynajmniej jak na labradora, a jak wszyscy doskonale wiemy to nie rasa a stan umysłu. Jego ogarnięcia sprawia, że nie bardzo juz go interesują dmuchane zabawki, za to interesują go kwiaty mojej mamy, więc mama z kolei założyła znowu wszędzie płotki …

Nie ma z nami lekko…

 

   

Firma tych dmuchany zabawek to Bigmounth dostępne na dobrezabawki.pl 

Ze sklepem dobrezabawki.pl współpracujemy już od ponad pół roku i po raz kolejny mam okazję pokazać ich wyjątkowe produkty. Co więcej chciałam Wam powiedzieć, że bardzo serdecznie Wam dziękuję za wszystkie wiadomości związane z Waszymi zakupami w tym sklepie i Waszym zadowoleniem z usługi sklepu oraz z produktów. To wiele dla mnie i dla sklepu znaczy, bo Wasze opinie są bardzo ważne!

Bigmouth jest znaną na całym świecie brytyjską firmą, która zachwyciła również celebrytów. Pamiętacie, że od kilku lat królują latem w basenach i wszędzie na wakacjach flamingi? Z tej firmy flamingi również dostaniecie.

No ale powiedzmy sobie wprost – pączek to paczek! Jestem wielką miłośniczką pączków i może dlatego nigdy w bikini nie wyglądam tak jak powinnam, bo sama wyglądam jak pączek. A jak idę obok stoiska z pączkami w Biedronce to już w ogóle zachowuje się jak narkoman na głodzie i kompletnie, ale to kompletnie nie interesuje mnie ten mój cichy głosik w głowie: „głupia! tam jest pewnie cała tabliczka Mendelejewa”, drugi głos w mojej głowie, ten dużo głośniejszy mówi: „Lubisz Mendelejewa. Spoko był”. 

Po pierwsze co musicie wiedzieć ten pączek jest duży, bo ma średnice 120cm. Są mega wytrzymałe i jeżeli ktoś z Was miał do czynienia z marketowymi, tanimi dmuchawcami zobaczy też ogromną różnicę w jakości materiałów z jakich zostało wykonane to koło do pływania. Możecie kupić TU.

Drugim dmuchawcem, który widzicie jest pizza. Pizza jest duża, bo ma 182cm oraz udźwignie do 90kg. Ja mam ten plus, że mieszczę się nawet na materacach dla dzieci, bo mam 156cm … Możecie kupić TU.

Z tej serii firmy możecie również kupić:

Widzicie te koce? I tak! To są koce. Emotka, pizza oraz ciastko. Te koce przede wszystkim posiadają fajną torbę, w którą zapakujesz koc, lub każdą inną rzecz (moim zdaniem też świetnie się sprawdzą jako wakacyjna kosmetyczka). Koce miałam pokazać na plaży, ale nie mieliśmy, kiedy i jak być,bo nasze zamiary i projekt zdjęć został popsuty pogodą. Będą się one jednak na pewno przewijać na naszych wakacjach, na które jedziemy już za tydzień!

Za moich czasów największym lansem było jak ktoś miał ręcznik z bohaterem jakiejś bajki, a już Pokemony to był hicior. Ja z Pikachu dorobiłam się tylko ręcznika do rąk, a na obóz harcerski mama dała mi (i do dzisiaj nie wiem czy świadomie czy nie) ręcznik z gołą babą. Nie muszę chyba mówić jaki to był wstyd, kiedy 9-10 letnie dziecko rozkładało na plaży panią w majtkach, ale kusząco wyginającą się z piersiami na wierzchu? No ale według mojej mamy to był najlepszy jakościowo ręcznik plażowy!  A o kocach tego typu to można było pomarzyć.

Jacha ulubionym jest pizza, mi skradło serce ciastko (rozumiecie więc już dlaczego wyglądam jak wyglądam?), emotka z kolei ze względu na duże oczy spodobała się Stachowi, więc wszyscy są zadowoleni!

Ciastko możecie kupić TU,

Emotkę TU,

Pizzę TU,

Z tej serii możecie również kupić:

 

Udanych wakacji! 







 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.