Dlaczego warto zainwestować w „Kurs obsługi noworodka”?

Zaczęło się niewinnie – w sumie tak pewnie jak zawsze – kiedy w głowie kłębi się milion myśli i kiedy wiemy, że pora coś zmienić. Ja miałam wrażenie na początku roku, że stoję w miejscu i nie wiem co dalej. Potrzebowałam trochę powiewu świeżości. I kiedy powstał pomysł utworzenia kursów on-line stwierdziłam, że „to jest to” i dzisiaj chciałam Was przekonać, dlaczego taki kurs jest fajny.

 

DLA KOGO STWORZYŁYŚMY KURS?

Przede wszystkim dla przyszłych rodziców, oraz tych świeżo upieczonych. Nasz zamysł był taki by stworzyć kurs, którego głównym celem będzie dotarcie do rodziców, którzy spodziewają się pierwszego, bądź kolejnego dziecka, ale z dużą różnicą wieku. Wiadomo, że na przestrzeni lat wiele rzeczy się zmienia.

Mamy świadomość tego, że w czasach pandemii dostęp do szkół rodzenia może być ograniczony. Ponadto  nie każdy na tę szkołę rodzenia chodzi. W domowym zaciszu można obejrzeć, oraz posłuchać wszystkiego co warto wiedzieć o pierwszym miesiącu życia dziecka.

Choć nazwa sugeruje, że docieramy wyłącznie do matek, to nasz kurs też świetnie sprawdzi się dla ojców. Uczymy jak pielęgnować i opiekować się noworodkiem, co dzieje się z mamą po porodzie i jak kompletować wyprawkę. W naszym kursie znajdziecie też informację o tych trudniejszych momentach, kiedy dziecko płacze. A już niebawem będzie dostępna całkowicie bezpłatnie jedna z lekcji o depresji poporodowej i babyblues. Merytorycznie wyszła miazga, ale ja na siebie patrzeć nie mogę, bo to był moment w którym byłam najgrubsza w moim życiu, a siedząc z boku jeszcze bardziej to widać. Ale biorę to na klatę. 

 

DLACZEGO TEN PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Zawsze, kiedy w głowie miałam pomysł na własny produkt wiedziałam, że będzie on wysokiej jakości. Czyli będzie to taki produkt jaki sama chciałabym mieć. Nie tylko dlatego, że mam szacunek do cudzych pieniędzy, bo to jest jasne jak słońce, ale przede wszystkim dlatego, że jeżeli już chciałam wchodzić z czymś na rynek to z wysokiego C. I taki był właśnie zamysł naszego teamu. 

Nie będę ukrywać, że sama praca przy kursie i nagrywanie materiału to jedno, ale planowanie tego wszystkiego i reklamowanie to drugie. Kurs Obsługi Noworodka jest naszym pierwszym kursem, ale na pewno nie ostatnim. Teraz najważniejsze jest abyśmy ten produkt możliwie najlepiej przedstawiły Wam, naszym odbiorcom.

To Wy jesteście teraz siłą napędową, bo potrzebujemy Waszej opinii, Waszych recenzji i Waszego zaufania abyście za ten kurs płacili, aby ruszyć z dalszymi rzeczami, oraz  potrzebujemy Waszego zaangażowania. Czasem wystarczy tylko kciuk w górę i komentarz. To pomaga budować zasięgi, które – nie będę ukrywać – na naszym fanpage „Mama Drama” bardzo zmalały. Prawdopodobnie dlatego, że dwa razy promowaliśmy post, a fb wtedy dochodzi do wniosku, że fajnie jak będzie płacone dalej. A na to na chwilę obecną nas po prostu nie stać. I dlatego ja, na Matka Prezesa zapieram się nogami i rękoma by za zasięgi nie płacić – ale ja naprawdę tego cięcia prawie nie odczuwam. Dlatego, że jesteście zaangażowani.

 

KTO PROWADZI LEKCJE?

 

 

PIERWSZE OPINIE:

 

 

Bardzo chcemy aby tych opinii było jak najwięcej abyśmy mogły też w przyszłości skorygować ewentualne błędy. Póki co widzę ogromne zadowolenie i świetnie zaczęły sprawdzać się live. Obiecuję, że będziemy ich robić więcej.

 

 

Taki kurs świetnie sprawdzi się również jako prezent na Baby Shower.

 

Jeżeli chcecie nabyć nasz kurs jest nadal w promocyjnej cenie za 149 złotych. KLIK.

Jesteś w ciąży? To Twoje pierwsze dziecko? Zaufaj nam. 🙂 Na pewno będziesz zadowolona!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.