Bezpieczne Zwierzę – lokalizator GPS firmy Locon dla psów i kotów.

 

Ponoć rocznie w Polsce ginie kilkadziesiąt tysięcy psów.  Czasem psy pójdą tylko na chwilowe wagary poza ogrodzenie posesji i po jakimś czasie same wracają. Ale są też psy, które nie wracają i zaczyna się ich poszukiwanie. W obecnej sytuacji poszukiwanie czworonożnych przyjaciół jest już o wiele łatwiejsze, bo mamy wiele dodatkowych narzędzi: internet, możliwość chipowania psa, czy kupienie obróżki-adresatki. A ja dzisiaj chciałam Wam przedstawić dodatkowy gadżet: lokalizator GPS „Bezpieczne Zwierzę” firmy Loncon dla psów i kotów, dzięki któremu namierzycie psa w kilka minut.

UCIECZKI VADERA.

Vader do tej pory uciekł nam dwa razy. Czyli o dwa razy za dużo. Za pierwszym razem nie zamknął ogrodzenia mój brat wywożący skoszoną trawę, za drugim razem furtkę zostawił otwartą Jaś. Ponieważ Vader  na ogrodzie śpi w różnych miejscach nie zawsze jest na widoku. Za pierwszym razem wołaliśmy go i nie nadchodził. Po przeszukaniu całego ogrodu okazało się, że go zwyczajnie nie ma. Nie miałam pojęcia w ogóle w którą stronę mam go iść szukać. W prawo, w lewo? Mieliśmy się z mężem rozdzielić. Wtedy z oddali zauważyłam, że pies jest kilka domków dalej, przy bramie. Sąsiedzi mieli suczkę goldenkę. Więc Vader poszedł się bawić w Romeo. 🙂

Za drugim razem psa przyprowadził nam właśnie ten sam sąsiad. Vader jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, więc ludzie się go nie boją. No chyba, że mają fobię. Ma gabaryty małego słonia wprawdzie, ale uważa, że wszyscy wokoło go kochają i każdy oczywiście chce się z nim bawić/przywitać etc. I oczywiście jak ktoś do nas przychodzi, to wiadomo, że przychodzi też do niego. Wielokrotnie śmialiśmy się, że za kiełbasę i krótką zabawę Vader wpuściłby do domu każdego złodzieja. Ale tak naprawdę to tylko żarty, bo jak nam kiedyś jeden pan piętra pomylił i zamiast do sąsiadów próbował wejść do nas, to Vader zbytnio zadowolony z tego faktu nie był i bardzo szybko zareagował.

Zdradzę Wam jeszcze mały trik co robić jak pies puszczony luzem zaczyna Wam uciekać, albo Was nie słucha (pewnie nie na wszystkie psy działa, ale na Vadera owszem) . Jak nasz pies na wałach, gdzie ma wybiegi udaje, że wszystkie wołania jakie padają z moich ust na pewno nie są kierowane do niego, bo nie on nie jest Vader, to ja wówczas wołam go jeszcze raz, a widząc, że na mnie patrzy (bo jest na tyle bezczelny, że czasem sobie kątem oka spojrzy) zaczynam mu uciekać w drugą stronę niż on. I wtedy Vader po prostu stwierdza, że my się chyba bawimy i biegnie za mną. U nas się to sprawdza w 100%.

Dzięki temu uniknęłam wielu sytuacji mniej lub bardziej stresujących, bo Vader jest naprawdę czasem uparty jak osioł, no i tak naprawdę to już dawno wybrał sobie na przywódce stada mojego męża i jego słucha zawsze, mnie jak mu się chce. I ciągle nad tym pracujemy i efekty lub są widoczne.

Na szczęście …

 

JAK ZNALEŹĆ PSA? LOKALIZATOR GPS FIRMY LOCON DLA PSÓW I KOTÓW.

Locon Lokalizator GPS dla zwierząt ułatwia odnalezienie czworonoga. To gadżet dla właścicieli pupili, zwłaszcza tych, które mają tendencje do uciekania i robienia dziur w ogrodzeniach itp. Tak, znam wiele takich historii i ich zdeterminowanych właścicieli, którzy zamierzali ukrócić ucieczki swoich pupili na różne sposoby. I czasem się to udawało, a czasem nie. Co więcej wiele tych historii nie kończy się happyendem. Czasem psa nie udało się już znaleźć, a czasem pies robił sobie krzywdę – np. wpadając pod koła samochodu.

Dlatego też tak ważne jest żeby psa chipować. Wtedy policja do której zapewne trafi zgłoszenie potrąconego psa może wspólnie z weterynarzem poinformować o tym Was. Oczywiście w tym momencie dostaniecie nie tylko rachunek weterynaryjny, ale jeszcze solidny mandat.

GPS ma Wam pomóc aby psiaka znaleźć w kilka minut.

Jak zacząć korzystać z takiego GPS firmy Locon? W 3 prostych krokach.

  1. Pobieramy i instalujemy aplikację w telefonie.
  2. Włączamy urządzenie GPS.
  3. Skanujemy kod QR lub wprowadzamy numer ręcznie.

Gotowe!

Przy kupnie otrzymacie:

  • lokalizatora GPS bez obroży
  • gumową obudową z zaczepami na smycz
  • kabel USB
  • karte SIM
  • instrukcje obsługi
  • gwarancje

Urządzenie nie tylko wykryje gdzie znajduje się mały uciekinier, ale też jest w stanie określić trasę, którą pies się poruszał i porusza nadal. Sprawdzi się nie tylko na dłuższych spacer, ale też w momencie, kiedy wypuścicie psa na ogród. W aplikacji możecie ustawić obszar na którym pies powinien się znajdować (również tyczy się to mieszkania). W momencie, kiedy ten obszar zostanie przekroczony otrzymacie powiadomienie. Podobnie możecie ustawić sobie częstotliwość z jaką GPS będzie namierzał Waszego pupila i wysyłał Wam o tym informację.

Zostaniecie też poinformowani jeżeli poziom baterii spadnie poniżej 15%.

 

Bateria w GPS działa do około dwóch dni. Do tego z racji nietypowych, psich nawyków urządzenie radzi sobie z zachlapaniami, nie łamię się.

Lokalizator możecie zamówić w sklepie bezpiecznarodzina.pl .

Obecnie trwa promocja.

Polecam każdemu właścicielowi czworonoga, który martwi się ucieczką zwierzaka i każdemu właścicielowi małych wagarowiczów.

Co więcej firma Locon oferuje całą gamę produktów „Bezpieczna Rodzina”, która łączy w sobie wszystkie ważne dla rodziny obszary bezpieczeństwa. Dzięki niej można kompleksowo dbać o bezpieczeństwo dzieci, partnerów, osób starszych, zwierząt, domu i samochodów.

___

Wpis powstał przy współpracy z bezpiecznarodzina.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.