Trojaczki. Trzy książki. Trzy razy tyle humoru.

Jak wygląda codzienność pewnej mamy i dziadka, kiedy pod opieką są kilkuletnie trojaczki, których pomysły rozbroją każdego dorosłego i zainteresują każde dziecko? Co się stanie, kiedy trojaczki próbują być szefami kuchni? I dlaczego krótko przed wyjściem do fryzjera przyklejają sobie gumę do włosów? Czy to prawda, że królowa Maria Antonina też siusiała do łóżka? Wreszcie dlaczego młodsza kuzynka śpi w … akwarium?

TROJACZKI. TRZY KSIĄŻKI, TRZY RAZY TYLE HUMORU!

Do tej pory przygody Trojaczków mogliście oglądać na kanale Mini Mini. To tam poznaliście losy trójki rodzeństwa ich mamy i dziadka. Wszyscy oczywiście zadają sobie pytanie: gdzie podział się ojciec trojaczków i jakie imiona nasi szalona trójka, ale po tej lekturze również nie uzyskacie na te pytania odpowiedzi.

Możecie jednak pokazać dzieciom świat ulubionych bohaterów na kartkach książek autorstwa Nicole Lambert . Całość przedstawiona jest w formie komiksu. A macie do wyboru aż trzy tomy!

 

„Trojaczki w Paryżu”, „Trojaczki. Mniam, mniam” oraz „1 2 3 … Trojaczki!” już 23 maja mają swoją premierę dzięki wydawnictwu Jupi. 

 

 

TROJACZKI. POTRÓJNE SZCZĘŚCIE, CZY POTRÓJNIE TYLE ZMARTWIEŃ?

Trojaczki dysponują własną logiką, więc kiedy mama rozmawia z kimś przez telefon, że przywieziono nowe meble i dywan i należy to oblać, trojaczki biorą to dosłownie i „wyręczają” z tej czynności mamę. Dzieci również bez większych oporów komentują dekolt pewnej pani słowami: „Pssst! Mamo, widziałaś? Ta pani ma pupę z przodu!”. Kolejne pytanie, które się nasuwa: Skąd mama trojaczków bierze swoje kosmiczne dawki cierpliwości? Odpowiedź brzmi: urok osobisty dzieciaków robi swoje, bo trudno ich zwyczajnie nie polubić!

Jeżeli chcecie wiedzieć dlaczego lody zwykle mają parasolki, trojaczki wyjaśnią! Wyjaśnią Wam też wiele innych rzeczy, które z punktu widzenia dorosłego zwyczajnie wyglądają … inaczej.

Zdradzę Wam też sekret, że dialogi nie wciągają tylko dzieci. Ale również dorosłych. Mój mąż przeczytał wczoraj wieczorem wszystkie trzy tomy nierzadko pękając ze śmiechu.

TROJACZKI. ZAMÓW JUŻ DZIŚ.

Wszystkie trzy książki możecie zamówić przedpremierowo w promocji. KLIK.

Zostałam jednym z patronów medialnych książek i serdecznie je polecam. Na pewno nie będziecie się nudzić. A i może trochę lepiej każdy z nas zrozumie niewątpliwie fascynujący świat oczami dzieci.

 

1 komentarz

  1. Aga, trojaczkowa mama :)

    Polecamy dzięki za ten wpis. Kolejne książki na lišcie do zakupu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.