Lista prezentów na święta z Hoplik.pl + KONKURS.

Dzisiaj będę trochę Świętym Mikołajem w wersji żeńskiej, a pięknie się składa, bo mamy grudzień za oknem (najpiękniejszy czas w roku!). Wspólnie z Hoplik.pl przedstawiamy Wam moje typy zabawek. Oto lista prezentów które wybrałam dla Staszka, ale również zachęcamy Was do wspólnej zabawy, w której do wygrania jest bon na wybrane zabawki o wartości 150 złotych.

Centrum zabaw dla dzieci Pasiasta zebra Manhattan Toy

Nazywana jest, nie wiadomo dlaczego „żyrafą”. Prawdę mówiąc odkąd pierwszy raz ukazała się gdzieś tam w tle na instagramie miałam o nią bardzo dużo pytań i bardzo często pytanie brzmiało: „Skąd ta żyrafa?”. Co najlepsze nawet jak ktoś do nas przychodził to pytał skąd mamy taką fajną … żyrafę. Efekt był taki, że w pewnym momencie sama zaczęła mowić na nią żyrafa. Serio, nie wiadomo dlaczego. Taki żart sytuacyjny.

Ta zabawka ma wszystko to co lubi Staszek. Koraliki, które można przesuwać, ruchome części, labirynty. Jeżeli zapytacie się mnie na ile oceniam zabawkę, to w skali od 1 do 10 odpowiem, że 11. Świetne rozwiązanie dla dzieci, które ćwiczą małą motorykę.

Możecie ją zamówić TU-KLIK.

Drewniana pętla motoryczna 2w1, Wesołe Safari Sevi

Kolejna pętla do małej motoryki, tym razem firmy Sevi. Ogólnie właśnie dzięki firmie Hoplik.pl poznałam dwie fajne firmy dla dzieci Manhattan Toy i Sevi. Nie znałam ich kompletnie z Janem, a to już kolejny „rzut” zabawek z tych firm, które mamy. Poniżej wrzuciłam Wam jeszcze link do zabawek typowo dla najmłodszych, które testowaliśmy jak Staszek był małym, niezbyt mobilnym niemowlęciem i była to lista prezentów na Dzień Dziecka.

Tu mamy kolorową pętle na sznureczku. Można się nią więc bawić albo siedząc albo ciągnąć za sznureczek. Coś również dla dzieci już chodzących, chociaż Staszek dawał radę ciągnąć ją zębami. 😉

Można pętlę kupić TU-KLIK.

 

 

Sorter dla dzieci Garnek Zabawka 2w1 Sevi

Jest taka jedna rzecz, którą w tym sorterze uważam za największy plus. Otóż zwykle sortery są takie, że jest bardzo dużo otworów i  bardzo dużo elementów. Nie wiem jak inne dzieci, ale mój starszy syn nie bardzo sortery ogarniał i nie bardzo lubił. Wciskał gdzie się dało, a gdzie się nie dało to wciskał górą. Mieliśmy taką kulę plastikową z równie plastikowymi elementami. No i tego było trochę za dużo.

Tutaj mamy dwie foremki z zaledwie trzema otworkami. W sumie więc drewnianych elementów do wciskania jest 6. Na zdjęciu zabrakło dwóch, w tym żółtej, okrągłej cytryny naznaczonej już zębami Vadera. Stanisław generalnie jest dzieckiem, które naśladuje w dużej mierze brata, więc choć jeszcze nie wszędzie wszystko wetknie prawidłowo, to coś tam powoli mu się udaje, bo jest to zabawka dostosowana do jego możliwości. A i tak najlepsze jest zabieranie pokrywki i wyrzucanie wszystkiego ze środka.

Sorter można zamówić TU-KLIK.

 

Garaż z akcesoriami

To jest taka zabawka, która trochę nam tu wiekowo nie pasuje, bo jest od lat 3. Jednakże zapewniam Was, że przy drugim dziecku jakoś zacierają się te granice wiekowe, bo okazuje się, że drugie dziecko najbardziej uwielbia się bawić zabawkami starszego brata. Nawet nie wiecie jaki bunt mamy na horyzoncie, kiedy zabieram Stasiowi klocki LEGO, bo zdecydowanie są to zbyt małe elementy na niego. Ale dinozaury i autka, zwłaszcza resoraki, to jego miłość. No genów nie oszukasz.

Jest to garaż, którym chłopcy często bawią się razem. A miło mi na to patrzeć, bo 8 lat różnicy to przepaść. Tym bardziej, że Staszek jest w fazie wyrywania zabawek i psucia wszystkiego i Jasiek nie zawsze to wszystko akceptuje ze stoickim spokojem.

Jedyne co to zawiera małe elementy – jak np. „to coś” (co nie wiem jak się profesjonalnie nazywa, a męża nie ma, żeby to nazwał) co jest na sznureczku. I to Staszek faktycznie jest w stanie całe wpakować do buzi. Podobnie jak mebelki z garażu, które po prostu chowamy, a zostały wyciągnięte na potrzeby zdjęć. Resztą lubi się bawić, zwłaszcza tymi autkami i ludzikami ze środka. Na żółte autko, można załadować niebieskie autko.

Garaż możecie zamówić TU.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć zabawki dla młodszych niemowląt klikajcie TU. Znajdziecie tam między innymi karuzelę do łóżeczka i matę edukacyjną.

 

KONKURS.

Organizatorami konkursu jest www.hoplik.pl

Zasady:

Polub fanpage – hoplik.pl 

„Napisz którą zabawkę wybralibyście dla swojej pociechy i dlaczego? Czy byłyby to zabawki edukacyjne, sensoryczne?” Odpowiedzi ślijcie pod adresem – https://www.hoplik.pl/Zabawki-sensoryczne-dla-lepszego-rozwoju-dziecka-blog-zul-1496130758.html

Na odpowiedzi czekamy od dzisiaj do 5 grudnia. Ogłoszenie wyników nastąpią w … Mikołajki!

Do wygrania bon o wartości 150 zł na wybrany asortyment, do wykorzystania w przeciągu 7 dni od ogłoszenia wyników na fanpage: Matka Prezesa oraz Hoplik.pl.

 

Bardzo Was proszę o uważne przeczytanie zasad. Zwłaszcza o wysłaniu swoich odpowiedzi pod adresem podanym powyżej, a nie na moim fanpage czy pod tym tematem, bo niestety te odpowiedzi nie będą brały udziały w konkursie.

Miłej zabawy!

 

 

___

Wpis powstał przy współpracy z firmą Hoplik.pl

3 komentarze

  1. Czy będzie też post o zabawkach dla dzieci w wieku Jana? Te zabawki są fantastyczne, ale niestety już nie bardzo dla moich smyków.

    1. Rozważam i chyba się uda. 🙂 Ale to myślę dopiero za około 1,5 tygodnia, bo najbliższe 3 tematy mam zaklepane. Na pewno w weekend na fanpage wpadnie mój mąż ze swoim zdaniem na temat pewnej gry do programowania, ale ja jestem z tego noga i chłopcy rozpracowują o co tam chodzi sami.

  2. Super pomysły na zabawki dla malucha 🙂 Oby więcej takich postów 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.